Ať už hovoříme o vozech, softwaru nebo tabletech a noteboocích, v otázce investic do budoucnosti firmy ne vždy platí, že nižší pořizovací cena rovná se lepší návratnost investice.

A zvláště pokud je u levnější varianty SEDMKRÁT VĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST PORUCHY.

Přestože se spotřební technologie mohou zpočátku jevit levnější, nejsou vždy koncipovány s ohledem na podniky. Taková zařízení se mohou snadno poškodit a jen těžko ustojí neustálé nároky profesionálních mobilních pracovníků.
Nepřehlížejte všechny tyto skryté náklady…

Vyberete-li si pro svůj podnik zařízení, která pro něj nejsou speciálně uzpůsobena, nese to s sebou mnoho skrytých nákladů, na které jste možná vůbec nemysleli...
Toto všechno znamená velký zásah do vašeho hospodářského výsledku.
Poruchy výrobku
Prostoje
Problémy s efektivitou
Výměny
Požadavky na podporu
 • Komplexní záruka na poruchu hardwaru
 • Závazek k opravě do 96 hodin**
 • Vícejazyčná linka podpory
 • Maximalizovaná životnost zařízení
 • Minimalizované náklady na potenciální opravy a obnovení
 • Nižší četnost prostojů pracovníků a výpadků zařízení
 • Ochrana investice a klid na duši


 • **Při vynaložení nejvyššího úsilí s 90% úspěšností. Upozornění: zásilky mimo EU mohou být zpoplatněny
  Dodatečná ochrana pro minimalizaci celkových nákladů na vlastnictví

  Zařízení Panasonic Toughbook dosahuje až neuvěřitelně nízké poruchovosti, čímž se minimalizují celkové náklady na vlastnictví (TCO). A díky naší rozšířené záruce ProTect, do které spadají i varianty nezaviněných poškození, lze jít ve snižování nákladů ještě dále.
  Hodnota odolných zařízení

  U speciálního, plně odolného zařízení, jako je například Panasonic Toughbook, budou počáteční výdaje vyšší než u klasického spotřebního zařízení. Prvotřídní spolehlivost a odolnost zařízení Toughbook nicméně přináší mnohem delší životnost. Brzy tedy zjistíte, že celkové náklady na vlastnictví jsou mnohem nižší.

  A budete mít jistotu odvedené práce.

  Počítače Toughbook jsou až 7krát spolehlivější než průměrné pracovní notebooky bez odolných prvků**
  Investujte do specialisty

  Chcete získat podrobný výpočet TCO a dozvědět se bližší informace o specializovaných odolných zařízeních Panasonic Toughbook? Potom níže vyplňte krátký formulář a počkejte, než se s vámi spojí zástupce společnosti Panasonic:
  Pouhý 1% nárůst poruchovosti zařízení odpovídá až 5% navýšení celkových nákladů na vlastnictví (TCO)*. A to se může záhy proměnit v nemalý finanční dopad.
  1Průzkum VDC, 2014
  2Toto není záruka.
  3Jak odolnost snižuje celkové náklady na vlastnictví mobilního počítače.
  4Problémy s tablety, 2013.
  5(TCO) Celkové náklady na vlastnictví. Modely pro celkové náklady na vlastnictví pro mobilní výpočetní techniku a komunikační platformy.