DENENMİŞ. TEST EDİLMİŞ. GÜVENİLİR.
SAHA VE ALTYAPI HİZMETLERİ İÇİN TEKNOLOJİ
İş Gücü Yönetimi ve Programlaması

Saha hizmeti yönetim yazılımını bir Toughbook veya Toughpad cihazı üzerinde çalıştırmak, servis teknisyenlerinizin doğru bir şekilde sahaya gönderilmesini ve araçlarının müşterinin tesislerine zamanında varmasını ve servis kalitesi anlaşmalarına uymasını sağlayabilir.
Panasonic ile görüşün

Şirketinizin hedeflerini gerçekleştirmenize nasıl yardım edebileceğimizi öğrenmek için hemen Panasonic ile irtibata geçin.

Bir geri arama talep edin
Saha mühendisleri ve mobil iç gücünün tercih ettiği donanım sağlayıcı olan Panasonic hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz?

Dış ortamda okunabilir ekranlar, dayanıklılık, hafifliği sayesinde rahatça taşınabilirlik, 3G/4G ve WiFi bağlantısı, uzun pil ömrü ve özel montaj çözümleri sayesinde pek çok farklı çalışma her zamankinden daha hızlı ve kolay yapılabilir. Diğer pek çok şeyin yanında, şunları içerir:

Mobil Ofis

Toughbook veya Toughpad cihazlar, saha personelinizle birlikte yolculuk eder ve gerçek zamanlı iş bilgilerini almak ve kaydetmek, iş konumlarını ve varlıklarını GIS özelliklerini kullanarak tanımlamak ve her ihtiyaç duyulduğunda mobil ofise erişmek için kullanılırlar. Yağmur, kar ya da güneş ışığı gibi zorlu hava koşulları, artık gereksiz yere çalışma dışı geçen zamana neden olmaz.Teknik Servis ve Tanı

Saha Hizmetleri mühendisleri, detaylı sistem çizimlerini görmek ve sistem izleme ve tanı işlemleri için eski sistemlere bağlamak üzere en az 12" veya daha büyük bir ekran boyutuna ihtiyaç duyar. Bir makinanın yazılımının güncellenmesi için dayanıklı bir cihaza ihtiyaç duyulabilir ve Toughpad müşterinin makinasına bağlanarak bir tanılama cihazı olarak kullanılabilir.

Yarı dayanıklı kavramı yeniden tanımlandı
yeni Toughbook CF-54'ün saha ve altyapı hizmetleri ile telekom alanlarında yepyeni bir yarı dayanıklı PC standardını nasıl oluşturduğunu görmek için CF-54 videomuzu izleyin.
Buradan görüntüleyin >>
Gamesa'nın rüzgar enerjisi tesisleri bakımında verimlilik artışı
İspanyol rüzgar çiftlikleri üreticisinin Panasonic Toughbook'u nasıl daha mobil, daha uyumlu ve etkin kullandığını keşfedin.
Başarı hikayesi videosunu buradan izleyin >>
UK Power Networks, iş dönüşümünü Panasonic Tougpad tabletlerle güçlendiriyor
UK Power Networks'ün insanlara elektrik sağlarken Panasonic teknolojisini nasıl kullandığını öğrenin
Videodaki başarı hikayesine göz atın >>
Saha ve altyapı hizmetleri için dayanıklı teknoloji hakkında en son haberleri alın
Çevrimiçi dergimiz Inform'u incelediğinizde, kamu ve altyapı hizmetleri endüstrisine dair en yeni haberleri, görüşleri, başarı hikayelerini ve ürün geliştirmelerini bulacaksınız.
Inform'da Altyapı Hizmetleri'ni inceleyin >>
Inform'da Saha Hizmetlerini inceleyin >>
Panasonic Saha ve Altyapı Hizmetleri
Toughbook ve Toughpad'in Saha ve Altyapı Hizmetleri şirketlerinin karşı karşıya kaldıkları çeşitli zorlukları aşmada onlara nasıl yardım ettiğini öğrenin.
Broşürü indirin >>
Panasonic ProServices ile satış hizmetlerinizi genişletin
ProServices, Toughbook ve Toughpad cihazlarınızın gücünü en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmış özel çözümler sunar; böylece müşterinizin iş gücünü her yerde, her zaman ve kesintisiz olarak artırmasını sağlar.
Daha fazla bilgi alın >>